Советы ученикам и их родителям

Innove õppekava- ja metoodikaagentuur on valmistanud lühikesed nõuandevideod õpilastele ja lapsevanematele koduõppega toimetulekuks. Videod võtavad lühidalt kokku kõige olulisema praegusel keerukal perioodil. Õpilastele annavad videotes nõu 8. ja 10. klassi õpilased ise, vanematele aga Innove spetsialistid. Kõik videod on saadaval nii eesti kui ka vene keeles.

VENE KEELES (на русском языке)

Nõuanded õpilastele:
https://www.youtube.com/watch?v=Y5LJB7S7irQ

Nõuanded vanematele:
https://www.youtube.com/watch?v=xNP5Qii5ReQ

Lapsevanema levinud mured ja julgustavad vastused:
https://www.youtube.com/watch?v=GOjT20wFkXI

Igale koolilapsele arvuti! Компьютер каждому ученику!

 

Lugupeetud lapsevanemad! Ув. Родители, обратитесь сами по этим адресам!

Nüüd, kui kõik koolilapsed on koduõppel on paljud lapsed olukorras, kus neil ei ole kodus töötamiseks vajalike nutiseadmeid. Algatus "Igale koolilapsele arvuti!" aitab tagada, et see nii oleks.

Projekti "Igale koolilapsele arvuti!" koduleht
http://igalekoolilapselearvuti.ee/

Palume kõigil, kel veel kodus ei ole koolilastel õppimiseks piisavaid seadmeid, sellest teada anda siin https://forms.gle/uV1CN2K1kMHbLbTs9

Kui teie kodus on seade, mida mõni abi vajav koolilaps võiks koduõppe perioodil kasutada, siis anna sellest teada siin https://forms.gle/Y8X4fpYgAiX28Apd7

Kuna hetkel on abivajajaid rohkem kui pakkujaid, siis ei saa algatuse korraldajad garanteerida, et nendel on kohe seadmeid võtta. Küll aga loob ülevaade seadmete vajadusest head eeldused täiendavate seadmete leidmiseks.