2020/2021. õa 1. klassi lapsevanemad

Palume teil soetada järgmised õppevahendid 1. septembriks!

1. klassi õpilase õppevahendid:

• Vihikud: 4 abijoonega paksemat vihikut - eesti keel, vene keel

2 suure ruuduga paksemat vihikut – matemaatika

1 valge, ilma joonte ja ruutudeta A 4 paksem vihik/kaustik

NB! VIHIKUTELE PALUME ISE KODUS PEALE MITTE MIDAGI KIRJUTADA, HARILIKU PLIIATSIGA VÕIB KIRJUTADA LAPSE NIME VIHIKU SISEKAANELE!

• Spordirõivad/dressid, õue- ja sisespordijalatsid (võimaluse piires ilma paelteta), väike käterätik käte ja näo pesemiseks
  • Vahetusjalanõud koolis (heleda tallaga)
  • Joonlaud 30 cm (NB! Ei tohi olla läbipaistev ja painduv, parim valik oleks puidust)
  • 2 joonistusplokki - A 4 ja A 3 (170 g/m₂ või 180 g/m2 – paksem paber, mitte akvarellpaber)
  • Joonistustööde mapp A 3
  • Joonistuspintslid: 1 paksem, 1 keskmine ja 1 õhem
  • PVA – liim ja 1 keskmine pintsel liimi jaoks
  • Pulgaliim
  • Guaššvärvid (12 värvi)
  • Akvarell/vesivärvid (12 värvi)
  • Veetops
  • Rasvakriidid
  • Plastiliin
  • 3 harilikku pliiatsit
  • Kustukumm
  • Värvipliiatsid (vähemalt 12 värvi)
  • Värvipaberid A 4 (mõlemalt poolt värviline)
  • Käärid

NB! Õpilaspäevikut ei ole vaja osta, lapsed saavad need 1. septembril kooli poolt.

Kohtumiseni!

Ilusat suve,  Irina Piksar ja õpetaja Viktoria, õpetaja Heili

1. klassi lapsevanemate koosolek toimub 24. augustil. Kellaaeg täpsustamisel!

Уважаемые родители!

Предоставляем вам список принадлежностей, которые надо приобрести к 1 сентября.

Альбомы для акварели А3 и А4, кисточки (тонкая, 2 средние, толстая), гуашь 12 цветов, акварель, клей- карандаш, клей ПВА, пластилин, 3 простых карандаша, двусторонняя цветная бумага А4, стаканчик для воды, линейка 30 см *жёсткая и непрозрачная, жировые мелки, папка А3 для работ, ножницы, стирательная резинка, цветные карандаши 12 цветов, 2 тетради в крупную клеточку (16 листов), А4  тетрадь с белыми чистыми листами, 4 тетради со вспомогательной линеечкой (12 листов), спортивная форма и обувь для занятий в зале и на улице, маленький полотенчик, сменная обувь (со светлой подошвой, желательно без шнурков), можно приобрести нарукавники для уроков искусства, чтобы не испачкать одежду.

Дневники будут подарены школой.

До встречи!

Хорошего лета,

Ирина Леонидовна и õpetaja Viktoria, õpetaja Heili

Родительское собрание 24 августа. Время уточняется.