« Tagasi

I trimestri lõpp

Tapa Vene Põhikooli 2017/ 18 õppeaasta esimene trimester lõppes 30. novembril.

1.detsembril, teise tunni ajal, toimus aulas kogu kooli I trimestri lõpuaktus, kus direktor Naima Sild andis tunnistused üle meie kooli kõige tublimatele õpilastele. Viielisi õpilasi on meie koolis 12 ja 45 õpilast õpib neljadele- viitele. Meeleolu lisasid ka  kaks toredat etteastet. Aktuse lõpus anti klassidesse ka jõulutuli, mis on kujunenud meie kooli traditsiooniks ning tehti ühine pilt õpilastest ja õpetajatest, kes kannavad koolivormi särki, mis sellest kooliaastast lisab värvikust ja sära meie koolipilti.

2017/18 õppeaasta I trimestril headele  tulemustele õppivad õpilased :

2.a klass                                                                     2.b klass

1. Razduvanova Alina – kõik viied                           1. Basmanova, Irina – kõik viied

2. Semjonova Anastsija – kõik viied                         2. Pshenichnaya, Amelia – kõik viied

3. Semjonova Tatjana                                                3. Varavin, Timur – kõik viied

4. Sheshenko Avigea                                                 4. Bodnja, Milena      

                                                                                   5. Gorelova, Svetlana

                                                                                   6. Sheshenko, Jakob

                                                                                   7. Šedova, Svetlana

                                                                                   8. Goryuchenkov, Anastasija

                                                                                   9. Kulberg, Alisija

                                                                                   10. Daniil Sõtšev

3.a klass                                                                    3.b klass            

1. Gavrilišina, Elizaveta  – kõik viied                       1. Katjuštsik, Aleksandra  – kõik viied

2. Borovikova, Arina                                                 2. Sheshenko, Elisei  – kõik viied

3. Fomšenkova, Milana                                            3. Hartšev, Kevin

4. Aništšuk, Roman                                                   4. Predbannikov, Sergei         

5. Vonokova, Evgenija                                   

6. Guminskiy, Ilja                                                                  

7. Skrõpak, Aljona                                                    

8. Samsonov, Jegor                                                              

9. Tšernjakov, Vladimir    

4. klass                                                                      5. klass   

1. Pavlova, Anna – kõik viied                                   1. Belikova, Svetlana

2. Znobistsev Juri                                                     2. Gavrilišin, Vladimir

3. Võsar Angelina                                                     3. Jakovlev, Nikita

4. Jurova Dajana                                                      4. Kronberg, Sofija

5. Polistsuk Konstantin                                             5. Viktorovs, Artur

6. Sokolova Milena                                                   6. Maltseva Polina

7. Sheshenko Naatan

8. Jurassov Nikita                  

6. klass                                                                      7. klass

1. Pshenichnaja, Ilona  – kõik viied                          1. Sheshenko,  Abel – kõik viied      

2. Viglina, Jekaterina  – kõik viied                            2. Avramchuk, Alina

3. Sheshenko Siimeon                                              3. Fjodorova, Daniela

4. Kondratjuk, Konstantin                                          4. Partanen, Daniel

                                                                                  5. Rimitsen, Nikita

                                                                                  6. Starokon, Daniel

                                                                                  7.  Zvonnikova, Diana

                                                                                   8. Bujankin, Roland                          

8.a klass                                                                    9.a klass                                            

1. Aništšuk, Eleanora                                                1. Šedova, Ksenia          

2. Daniluškina, Alina

3. Gorelova, Aljona

4.  Vager, Annabel                                                                                                   

 

Maija Rebane

õppealajuhataja